KURUMSAL

SENEGALDEN ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Modoko Rossi Showroom’umuzu Senegal’den gelen Lise Son sınıfı öğrencileri grubu ziyaret etti.

Ülkemizde üniversite eğitimine başlamayı düşünen Senegalli öğrenciler, İç Mimarlık ve Mobilya Tasarım bölümü ile ilgilendiklerini ve bu sebepten Rossi’yi tercih ettiklerini belirttiler.

Öğrenci gurubunun başında bulunan ve daha önce ülkemizde üniversite, master ve doktora eğitimini tamamlayan Lamine Traore, Senegalli öğrenci arkadaşlarını üniversite hayatları öncesinde Türkiye’ye getirerek onlara eğitimleri öncesinde iş dünyasını yakından göstererek yardımcı olduğunu söyledi.

Lamine Traore “Türkiye’deki mobilya sektörünü incelemek, yeni tasarımları yerinde görmek ve üretim teknolojileri ile ilgili bilgi almak için Rossi’yi ziyaret eden Senegalli öğrenci arkadaşlarımın, üniversite eğitimi sırasında burada gördüklerinden çok faydalanacaklarını düşünüyorum. Özellikle Rossi markasının kalite ve estetiği buluşturan özgün Mutfak ve Banyo tasarımlarını çok beğendik. Mobilyalarda kullanılan malzeme kalitesi ve aksesuar çeşitliliği bizi çok etkiledi. Bu ziyaretimizin çok faydalı olduğu düşüncesindeyiz.” dedi.

Rossi olarak, kendilerini firmamızda misafir etmekten mutlu olduğumuz Senegalli genç öğrencilere üniversite hayatlarında başarılar diliyoruz.

ANADOLU SHOWROOM

Modoko Natoyolu Cad., No:170, Y.Dudullu, ÜMRANİYE/İST.
T: +90 216 420 00 30 | F: +90 216 420 01 46

AVRUPA SHOWROOM

Masko 9B Blok No:28 İKİTELLİ/İST.
T: +90 212 675 24 34 | F: +90 212 675 18 33
2nClick Digital Solutions